Once upon a time, czyli jak być szczęśliwym?

Tak, to już ten czas kiedy mogę śmiało stwierdzić, że to jest mój czas. Marzenia stają się rzeczywistością.

Na wstępie muszę wspomnieć o tym, że całe swoje życie szukałam swoich talentów. Chyba każdy z nas zwłaszcza dziś w dobie nowoczesności i możliwości stara się podążać za swoimi pasjami, za tym w czym czujemy się mocni.

Chwała tym którzy przekształcili swoje zamiłowania na źródło dochodu, taki człowiek robiąc to co kocha, nie przepracuje ani jednego dnia!

Dziś jedynie czego żałuję to straconego czasu, małej wyobraźni na tamtą chwilę i brak wiary w siebie. Tym samym zaczynałam wiele projektów, które dość szybko umierały w zarodku. Zniechęcić się jest bardzo łatwo zwłaszcza gdy Twoi najbliżsi są sceptycznie nastawieni i nie dopingują w pomysłach.

Cieszę się, że miałam tę możliwość podróżowania i poszerzenia horyzontów myślowych, nauczyć się otwartości, odwagi i pokory. Ale o tym już pisałam ⤵️

https://wp.me/paioA5-12

Trzeba stoczyć walkę z demonami, z samym sobą by móc zacząć działać, bo kiedy jak nie teraz, bo kto jeśli nie my sami jesteśmy w stanie zdziałać cuda, wystarczy odrobina wiary we własne możliwości.

Pokonałam w sobie tego złego doradcę, niekrytego krytyka i zaufałam sobie. Robię to co chcę, bo nikt nie ma prawa aby kierować moim życiem. Dziecko jest moim motorem napędowym, bo spełniona mama to szczęśliwe dziecko.

Fotografia to jest moje pole do popisu.

Gdzieś z tyłu głowy miałam tę chęć do fotografii, czułam że mam potencjał i dobre oko do wykonywania zdjęć, a i umiejętności programowe co do obróbki zdjęć w tym mogę bawić się non stop. W tym celu powstał mój Instagram!

Zapraszam do odwiedzin na mój profil.

Instagram jest to o tyle świetna platforma gdzie cały ten flow wciągnał mnie bez reszty.

Jednak nigdy nie pomyślałam, że to może być mój konik. A więc co? krok ku realizacji podjęłam jakiś czas temu kupując aparat Canon, aby oswoić się ze sprzętem nie inwestowałam kroci w modele dla profesjonalistów, będą i takie ale na rozwój osobisty jako samouka mam na to czas.

Dużo pomagają filmiki instruktażowe na YouTube, ale trening czyni mistrza! także działam.

Moje mini studio

Zresztą każdy jest teraz w posiadaniu smartfonów nowszych generacji gdzie naprawdę ten wbudowany w nich aparat jest wystarczający dla każdego, a od czegoś trzeba zacząć.

Także warto podjąć te ryzyko i robić wszystko w kierunku który sprawia nam radość. Nie koniecznie to musi być fotografia, również może to być: taniec czy szydełkowanie, być komikiem, pisać blog internetowy etc.

Czy jest sens aby wciąż się zastanawiać? nie! bo nic przy tym nie tracisz, a może to być ciekawy epizod w Twoim CV jeśli tak jak Ja traktujesz to jako pasję i formę rozrywki.

Z tej okazji niebawem będzie miał miejsce projekt, którego będę wykonawcą wraz ze sklepem Dziecięcy Styl w Łomży.

Śledź profil na Facebooku aby być na bieżąco z nowinkami i nadchodzącym wydarzeniem.

Sklep Dziecięcy Styl w Łomży

A jakie są Wasze marzenia?

Czy robicie coś w tym kierunku aby być szczęśliwym? Chętnie poczytam Wasze historie i poczynania, komentujcie na dole 👍

Pozdrawiam i trzymam kciuki ✌

fot. by @laskolady.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s